Dane teleadresowe


Nazwa: wyprawkowy

Adres: Słoneczna 37

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060

Telefon: 512-667-800

Domena: https://wyprawkowy.pl
Opis firmy:


Aby kąpiel sprawiała dziecku przyjemność od pierwszych dni jego życia i kojarzyła mu się ze środowiskiem, w jakim przebywało w łonie matki, należy bardzo uważnie dobrać temperaturę wody. Niektórzy rodzice, którzy są bardziej doświadczeni, potrafią ocenić właściwą temperaturę, badając ją łokciem, jednak zawsze bezpieczniej jest wykorzystać do tej czynności termometr do wody, tym bardziej że nie jest to duży wydatek.

W sprzedaży chociażby na stronie wyprawkowy.pl można spotkać zwykłe plastikowe termometry z naturalnym, zatem bezpiecznym płynem, przy pomocy którego z łatwością można sprawdzić, czy woda jest odpowiednio ciepła, ale nie za gorąca. W asortymencie sklepu są także termometry elektroniczne, które z pewnością są dokładniejsze, ale i sporo droższe.

Można tu kupić termometry do wanienki w najrozmaitszych kolorach i wzorach, co ma szczególne znaczenie w przypadku nieco starszych dzieci interesujących się już kolorowymi przedmiotami w zasięgu ich rączek. Wiele z nich jest w kształcie zwierzątek, a ich najcenniejszą cechą jest to, że się nie tłuką i nie mogą zagrozić dziecku.

Data dodania: 18-06-2019

Opinie o firmie wyprawkowy


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)