Dane teleadresowe


Nazwa: Carpe Diem

Adres: Wita Stwosza 48

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-661

Telefon: 608 888 888

Domena: https://carpediem-klinika.pl/
Opis firmy:


Przebarwienia to częsty problem, który jest trudny do ukrycia. Ciemniejsze plamy na skórze są widoczne gołym okiem. Powstają zazwyczaj na skutek działania promieni słonecznych. Innym czynnikiem, który wpływa na ich pojawianie się, są hormony. Dlatego z przebarwieniami boryka się wiele kobiet po przebytej ciąży.

Usuwanie przebarwień skóry w Warszawie możliwe jest w klinice Carpe Diem. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest wykorzystanie w tym celu lasera. Wybrane obszary naskórka i skóry właściwej są uszkadzane po to, by mogły odbudować się zdrowe, nowe tkanki już bez przebarwienia. Po zabiegu z użyciem lasera skóra jest nie tylko rozjaśniona, ale też gładsza. Liczba zabiegów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, natomiast pierwsze efekty widać już po 2-3 tygodniach od zabiegu.

 

Data dodania: 12-05-2019

Opinie o firmie Carpe Diem


Użytkownik yinottimb napisał:
Usługi Carpe Diem stoją na najwyższym poziomie - trzeba przyznać, że zarówno w usuwaniu przebarwień jak i mezoterapii, nie mają sobie równych. Pełen profesjonalizm, tak trzymać!
Data: 2019-10-10 15:34:29
Ocena: 4Oceń firmę (0 z 0 głosów)