Dane teleadresowe


Nazwa: Effectivedm.pl

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon:

Domena: https://effectivedm.pl
Opis firmy:


Rozwój informatyzacji wymusza na firmach nowe rozwiązania w zakresie codziennego funkcjonowania. Jednym z nich, umożliwiającym bezpieczne i zgodne z interesem jednostki zarządzanie dokumentami jest aplikacja Effective Data Management, dostępna w ofercie na stronie internetowej effectivedm.pl.

Aplikacja to intuicyjny, prosty w obsłudze system, który umożliwia przechowywanie, przetwarzanie, aktualizowanie, przesyłanie i modyfikowanie danych. Dzięki swojej uniwersalności oraz efektywności pozwala na wyeliminowanie możliwych nieprawidłowości, które zdarzają się przy obiegu tradycyjnej dokumentacji papierowej.

Aplikacja nie wymaga zainstalowania, co znacząco ułatwia jej obsługę. Dostęp do wprowadzonych do systemu danych jest możliwy z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej, dzięki czemu można wykonywać na nim konieczne czynności z niemal każdego miejsca na ziemi, wystarczy do tego celu jakiekolwiek urządzenie mobilne podpięte do sieci.

Aplikacja efektywnie zabezpiecza wprowadzone dane, tworząc kopie zapasowe. W wielu obszarach biznesowych może być wykorzystywana jako Virtual Data Room. 

Data dodania: 27-07-2020

Opinie o firmie Effectivedm.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)