Dane teleadresowe


Nazwa: SCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

Adres: Piotra Skargi 12

Miejscowość: Głogów

Kod pocztowy: 67-200

Telefon: 602259772

Domena: https://www.scanner3d.pl/
Opis firmy:


Rosnące zainteresowanie drukarkami 3D czy powszechna cyfryzacja i automatyzacja wszelkich procesów produkcyjnych sprawiają, że na rynku jest miejsce dla firm mocno wyspecjalizowanych w danym zagadnieniu, skupionych na docieraniu do bardzo konkretnego, wymagającego klienta.

Dobrym przykładem może być Technar z Głogowa – to przedsiębiorstwo oferujące profesjonalne usługi skanowania 3D. Potrzebne jest do tego nie tylko wykształcenie i doświadczenie, ale również niezawodny, zaawansowany technologicznie sprzęt oraz dopasowane oprogramowanie. Omawiana firma dysponuje wszystkim, co potrzebne do realizacji kompleksowego projektu.

Specjalne skanery pozwalają zebrać dane i przetworzyć je na trójwymiarowy obraz nawet z najbardziej nietypowych i nieregularnych obiektów. Precyzyjnie opracowany model 3D można przetworzyć lub zaprezentować w formie multimedialnej. Otrzymane z procesu skanowania chmury punktów albo siatki trójkątów da się wartościowo wykorzystać, więc nie powinno dziwić, że biznes reprezentujący najróżniejsze branże chętnie inwestuje w modele 3D.

Data dodania: 22-07-2019

Opinie o firmie SCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)